Teklif Al

Fuar ve Etkinlik

Taşımacılığı

Karınca Logistics olarak, fuarlar ve etkinlikler için zaman duyarlılığı ve sorunsuz taşımayı anlamanın önemini biliyoruz. Uzman ekibimiz, çeşitli etkinlikler ve sergiler için taşıma çözümleri planlama ve uygulama konusunda geniş deneyime sahiptir. Her etkinliğin belirli gereksinimlerini karşılamak üzere özelleştirilmiş çözümler sunuyoruz. Rotalar, teslim süreleri ve kapasiteler açısından esnekliğimiz, müşterilerimize verimli ve maliyet-etkin hizmetler sunmamıza olanak tanır.

Kalite ve sonuç odaklı yaklaşımımız, tüm teslimatların zamanında ve hasarsız varış sağladığından emin olur. Çözüm ekibimiz, tüm lojistik süreçlerinin sorunsuz bir şekilde işlemesini sağlayacak en uygun taşıma yöntemlerinin seçildiğinden emin olmak için müşterilerle yakın bir şekilde çalışır. Farklı sektörlere dair kapsamlı bilgimiz ve entegre çözümlerimiz, planlama ve hazırlıktan saha lojistiğine ve teslimata kadar anahtar teslim lojistik desteği sunmamıza olanak tanır. Sağlık ve güvenliğe güçlü bir bağlılığımız var ve HSSE ve Kalite Departmanımız, tüm taşıma faaliyetlerinin ilgili düzenlemelere ve standartlara uygun şekilde gerçekleştirildiğinden emin olur. EDI bağlantımız ve kendi Doküman Kontrol Departmanımız, tüm belgelerin ve prosedürlerin düzenli olduğundan emin olmamıza olanak tanır.

Deneyimli proje taşımacılığı uzmanları proje mühendisliğine dair anlayışımızla birleşerek, en karmaşık ve zorlu taşıma gereksinimlerini bile ele alabilmemize olanak tanır. Yüklerin hassas taşınması konusundaki uzmanlığımız ve kısa teslim süreleri sağlama yeteneğimiz, tüm teslimatların zamanında ve sorunsuz durumda varışını sağlar.

AEO Yetkilendirilmiş Yükümlülük Sertifikası (YYS) sertifikalı bir firma olmaktan gurur duyuyoruz ve IATA/FIATA üyeliğimiz, kaliteli lojistik hizmetleri sunma taahhüdümüzü göstermektedir. Amacımız, tüm fuarlar ve etkinlikler için ihtiyaçlara doğru cevap veren güvenilir bir lojistik partneri olmak ve yüksek standartları karşılayan kapsamlı, entegre ve yenilikçi lojistik çözümleri sunmaktır. Gidiş-dönüş organizasyonu ve anahtar teslim hizmetlerimizle size destek olmaktan mutluluk duyarız. Detaylı bilgi için bizimle hemen iletişime geçin.

Tüm Proje Lojistiği İhtiyaçlarınız İçin Tüm Çözümler Tek Nokta!

Proje taşımacılık hizmetlerimizin kapsamlı yelpazesi, başlangıç planlama ve tasarım aşamalarından son teslimat ve kurulum aşamalarına kadar her şeyi kapsar. Projede gerekli izin ve belgeleri sağlamaktan, yükünüzün güvenli bir şekilde yüklenmesini, taşınmasını ve hedefinde güvenli bir şekilde boşaltılmasını sağlamaya kadar projeyi her yönüyle ele alırız. Geniş kaynak ağımızla, çekirdek iş operasyonlarınıza odaklanmanızı sağlayacak sorunsuz proje taşımacılık hizmetleri sunarız. Yerel, ulusal veya uluslararası taşımacılık ihtiyacınıda, uzman ekibimiz sizi hedeflerinize ulaşmanız konusunda desteklemek için hazırdır

SİZE EN YAKIN KARINCA ROTASINI

BULMAK İÇİN TIKLAYIN!

Türkiye'nin dört bir yanında ki KARINCA LOGISTICS şubelerini keşfetmeniz ve uzman kadromuzla tanışmanız için size en yakın lokasyona bekliyoruz!