Teklif Al

Karayolu Lojistiği - Etkin Lojistiğin Temeli

KARINCA Logistics olarak, herhangi bir tedarik zinciri operasyonunun başarısı için kara taşımacılığının ne denli kritik bir öneme sahip olduğunu anlıyoruz. Önde gelen bir lojistik hizmet sağlayıcısı olarak, her bir müşterimizin özel ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış kapsamlı kara taşımacılığı hizmetleri sunmaktan gurur duyuyoruz. Ürünleri ulusal veya uluslararası düzeyde taşımak istiyorsanız, uzman ekibimiz adım adım yanınızda olacaktır.

Dünya çapnıda ki network partnerlerimiz ve son teknoloji lojistik süreçlerimizle en zorlu gereksinimleri bile karşılayan hızlı, güvenilir ve maliyet-etkin kara taşımacılığı çözümleri sunmaktayız. Güvenilir ve verimli müşteri memnuniyetine odaklanarak, her boyuttaki işletmelere en yüksek kalitede kara taşımacılığı hizmetleri sunmayı taahhüt ediyoruz.

Sunduklarımıza daha yakından bakalım:

Uluslararası Kara Taşımacılığı KARINCA Logistics olarak, ürünlerinizi uluslararası sınırları aşarak başarıyla taşımanız için gereken deneyim ve uzmanlığa sahibiz. Lojistik uzmanlarımızdan oluşan ekibimiz, uluslararası kara taşımacılığı için gerekli karmaşık düzenlemeleri, gümrük prosedürlerini ve belgeleri yönetmede profesyonel deneyime sahiptir.

Komple (FTL) ve parsiyel yük (LTL) hizmetlerini içeren geniş bir uluslararası kara taşımacılığı hizmet yelpazesi sunuyoruz. Standart ürünlerden tehlikeli maddelere kadar her türden yükü ele alacak donanıma sahibiz ve ürünlerinizin güvenli, güvende ve zamanında taşınmasını her zaman sağlıyoruz. Karayolları taşımacılığında 40 yılı aşkındır tecrübemizle dünyanın dört bir yanına ve avrupanın pek çok noktasına kapı teslim taşımacılık yapmaktayız. Özellikle, Almanya, Hollanda, İtalya ve Avusturya gibi ana hatlarda güçlü bir ağımız bulunmaktadır.

Farklı Taşıma Seçenekleri:

Minivan, Ekspres ve Süper Ekspres Taşımacılığı sunuyoruz

Günlük konum bilgisi ve raporlama hizmetlerimiz ile sevkiyatınızı izlemenizi sağlıyoruz

7/24 ulaşılabilir operasyon ekibimiz her koşulda yanınızda

Kriz yönetimi, çözüm üretimi ve anlık reaksiyon yeteneği ile hızlı çözümler sunuyoruz

Kalite Belgeleri ve Üyelikler:

KARINCA Logistics olarak, Uluslararası Taşımacılar Derneği (UND) ve Uluslararası Taşıma ve Lojistik Hizmetleri İşverenleri Derneği (UTİKAD) Alman - Türk Ticaret ve Sanayi Odası (AHK), Hizmet İhracatçılar Birliği (HİB) üyesiyiz

L1 ve L2 Yetki belgesi, TIO (Taşıma İşleri Organizatörü) belgesi ve YYS (Yetkilendirilmiş Yükümlülük Sertifikası) belgelerine sahibiz

Karayolu Taşımacılık Yöntemlerimiz:

Gelişmiş araç takip sistemi ile sevkiyatınızı anlık olarak izleyebilirsiniz

Proje Taşımacılığı ihtiyaçlarınız için long bed araçlarımız bulunmaktadır

Özmal filomuz ve mega tenteli/kapalı kasalı taşıma seçeneklerimiz bulunmaktadır

Frigolu taşıma hizmeti sunuyoruz, ürünlerinizin doğru sıcaklıkta taşınmasını sağlıyoruz

Tekstil sektörünün ihtiyaçlarını karşılamak için Stagne (askılı) taşımacılık sistemini kullanıyoruz

KARINCA Logistics olarak, güvenilir ve etkin kara taşımacılığı çözümleri arıyorsanız, başka yere bakmanıza gerek yok. Uzman ekibimiz, müşterilerimize en yüksek kalitede hizmet sunmaya adanmıştır ve sektördeki yıllarca süren deneyimimizi kullanarak sevkiyatınızın güvenli, etkin ve hızlı taşınmasını sağlıyoruz. Kara taşımacılığı ihtiyaçlarınız için nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için hemen bizimle iletişime geçin.

KARINCA çözümleri hakkında daha fazla bilgi almak için...

SİZE EN YAKIN KARINCA ROTASINI

BULMAK İÇİN TIKLAYIN!

Türkiye'nin dört bir yanında ki KARINCA LOGISTICS şubelerini keşfetmeniz ve uzman kadromuzla tanışmanız için size en yakın lokasyona bekliyoruz!