Teklif Al

Sanat Eseri ve

Sergi Taşımacılığı

Karınca Logistics olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel olarak çözümler üretmek bizim için önemlidir. Bu sebeple de kendi alanımızda farklı sektörlerin ihtiyaç duyduğu çözümlere uygun olarak kendimizi geliştirmekteyiz. Bu çözümlerimizden biri de Sanat Eseri ve Sergi Taşımacılığı'dır. Kendi içinde özel çözümlere ihtiyaç duyan bu taşımacılık için uzman kadromuzla yanınızdayız. Kültür ve sanat miraslarımızın zarar görmeden gelecek nesillere aktarılması için, özel eğitilmiş profesyonellerimizle projeye özel çözümler sunuyoruz.

Standart taşıma çözümelerinin yanı sıra;

· Ambalajlama
· Sigorta
· Dokümantasyon
· Güvenlik adımlarını titizlikle takip ediyoruz.

Hizmetlerimiz:

· Sergi Taşımacılığı: Sanat sergileri için eksiksiz taşıma hizmeti sunuyoruz, eserlerinizin sorunsuz bir şekilde sergilendiğinden emin oluyoruz.
· Koleksiyon Taşımacılığı: Sanat koleksiyonlarınızı güvenle taşıyoruz, her eseri koruma altına alıyoruz.
· Özel Eşyalar: Değerli veya özel eşyalarınızı güvenle taşıyoruz.
· Danışmanlık: Sanat eserlerinin taşınması konusunda size danışmanlık sağlıyoruz.

Tüm Proje Lojistiği İhtiyaçlarınız İçin Tüm Çözümler Tek Nokta!

Proje taşımacılık hizmetlerimizin kapsamlı yelpazesi, başlangıç planlama ve tasarım aşamalarından son teslimat ve kurulum aşamalarına kadar her şeyi kapsar. Projede gerekli izin ve belgeleri sağlamaktan, yükünüzün güvenli bir şekilde yüklenmesini, taşınmasını ve hedefinde güvenli bir şekilde boşaltılmasını sağlamaya kadar projeyi her yönüyle ele alırız. Geniş kaynak ağımızla, çekirdek iş operasyonlarınıza odaklanmanızı sağlayacak sorunsuz proje taşımacılık hizmetleri sunarız. Yerel, ulusal veya uluslararası taşımacılık ihtiyacınıda, uzman ekibimiz sizi hedeflerinize ulaşmanız konusunda desteklemek için hazırdır

SİZE EN YAKIN KARINCA ROTASINI

BULMAK İÇİN TIKLAYIN!

Türkiye'nin dört bir yanında ki KARINCA LOGISTICS şubelerini keşfetmeniz ve uzman kadromuzla tanışmanız için size en yakın lokasyona bekliyoruz!