Teklif Al

KARINCA Logistics; Lojistikteki Çözüm Ortağınız!

35 yılı aşkın süredir sizi dinliyor ve ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler üretmek için çalışıyoruz. 1986 yılından bu yana farklı sektörlerdeki partnerlerimiz için, farklı ihtiyaçlarına yönelik dinamik ve çözüm odaklı hizmetler sunuyoruz.

Dinamik ve Yenilikçi: KARINCA Logistics olarak, değişimin ve yeniliğin her zaman öncüsü olduk. İş dünyasının hızlı temposuna ayak uyduraran müşterilerimize özel ve dinamik lojistik çözümleri sunuyoruz.

Müşteri Memnuniyeti: Biz, işimizin merkezine her zaman müşteri memnuniyetini koyarız. Her müşterinin benzersiz ihtiyaçlarına saygı gösterir ve onları karşılamak için hızlı, esnek ve yenilikçi çözümler sunarız.

Kalite ve Güven: Kalite ve Güven: Kalite, hizmetlerimizin temelidir. ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 27001 ve ISO 45001:2018 sertifikalarına sahip bir kuruluş olarak, yüksek kalite standartlarını korumak ve geliştirmek için kararlıyız.

KARINCA Logistics olarak, müşterilerimizin ve paydaşlarımızın, en doğru hizmeti alması için çalışıyoruz. Müşteri odaklı yaklaşımımızla, lojistik ve taşıma çözümlerinde öncü bir konumda bulunuyoruz. KARINCA Logistics çözümleri ile tanışmak için bizimle iletişime geçin ve sizin için nasıl bir fark yaratabileceğimizi keşfedin.

Hakkımızda

Yola çıktığınızda, önünüzdeki çizgiler uzadığında bir yerden sonra varacağınız yerde, geldiğiniz yerde belirginsizleşir. Elinizde sadece yol vardır.

SİZE EN YAKIN KARINCA ROTASINI

BULMAK İÇİN TIKLAYIN!

Türkiye'nin dört bir yanında ki KARINCA LOGISTICS şubelerini keşfetmeniz ve uzman kadromuzla tanışmanız için size en yakın lokasyona bekliyoruz!